Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse. Om du fortsätter innebär det att du accepterar att cookies används.

Varukorgen är tom.

Kontakt

 Ledning  
 
Pär
Pär Joelsson
VD
par.joelsson@colly.se
tel: 070-396 95 57
 
     
 Försäljning  
 
Per Conny Björn
Per Davidsson
Produktchef Ställrum
per.davidsson@colly.se
tel: 070-667 8797
Sandared
Conny Erixon
Produkchef Mitsubishi 
conny.erixon@colly.se
tel: 070-254 04 00
Vårgårda
 
Björn Thorslund
Produktchef Mapal
bjorn.thorslund@colly.se
tel: 070-536 96 39
Kista
 Kjell  Rickard Peter
Kjell Ahl
Säljare, Key account, Distrikt: Väst
kjell.ahl@colly.se
tel: 070-600 81 73
Skövde

Richard Jonsson
Säljare, Key account
richard.jonsson@colly.se
tel: 070-408 80 80
Uppsala
Peter Rödin
Säljare, Key account
peter.rodin@colly.se
073-064 33 88
Jönköping
 Peter  Anders  Peter
Peter Lindberg
Säljare, Distrikt: Norrland
peter.lindberg@colly.se
tel: 070-254 46 76
Härnösand

Anders Kock
Säljare, Distrikt: Västra Mellansverige
anders.kock@colly.se
tel: 070-200 32 24
Västerås

Peter Karlsson
Säljare, Distrikt: Väst
peter.karlsson@colly.se
tel: 070-283 50 80
Trollhättan

 Nikolaos  Jonas  
Nikolaos Diavatis
Säljare, Östra Mellansverige
nikolaos.diavatis@colly.se
tel: 070-630 35 93
Uppsala
Jonas Lund
Säljare, Distrikt: Syd
jonas.lund@colly.se
tel: 073-271 7664
Gislaved

 
 Kundservice  
 
 Tina  Florian  Mia
Tina Andersson
Kundservice
tina.andersson@colly.se
tel: 08-703 01 11
Kista

Florian Augustin
Kundservice
florian.augustin@colly.se
tel: 08-703 01 09
Kista

Mia Bojs
Marknadsansvarig
mia.bojs@colly.se
tel: 08-703 01 10
Kista

Jenny Bo Geir
Jenny Johansson
Ekonomiansvarig
jenny.johansson@colly.se
tel: 08 -703 01 47
Kista
 
Bo Pettersson
Innetekniker
bo.pettersson@colly.se
tel: 08-703 01 03
Kista
Geir Jensen
Innetekniker
geir.jensen@colly.se
tel: 08-703 01 16
Kista
Annika    
Annika Björkbom
Kundservice
annika.bjorkbom@colly.se
tel: 08-703 01 39
Kista

 
 
 Applikationstekniker  
 
 Kent  Håkan  
Kent Alpsten
Fälttekniker
kent.alpsten@colly.se
tel: 070-255 78 92
Mariestad

Håkan Oldin
Fälttekniker
hakan.oldin@colly.se
tel: 072-543 50 66
Skara
 
 Slipservice  
 
 Patrick  Peter  Zheer
Patrick Soodla
Platschef
patrick.soodla@colly.se
tel: 070-774 17 93
Huddinge

Peter Klasson
Operatör
peter.klasson@colly.se
tel: 08-703 01 00
Huddinge
Zheer Nadham
Operatör
zheer.nadham@colly.se
tel: 08-703 01 00
Huddinge
 Emma  Robert  
Emma Birgersson
Operatör
emma.birgersson@colly.se
tel: 08-703 01 00
Huddinge
 
Robert Lindström
Administration och teknik
robert.lindstrom@colly.se
tel: 072-237 57 01
Huddinge
 
 Teknik och Projektgrupp - ToP-team  
 
 Kent Björn  Conny
Kent Alpsten
Tekniker, projektledare
kent.alpsten@colly.se
tel: 070-255 78 92
Mariestad
Björn Thorslund
Produktchef Mapal
bjorn.thorslund@colly.se
tel: 070-536 96 39
Kista
Conny Erixon
Produkchef Mitsubishi 
conny.erixon@colly.se
tel: 070-254 04 00
Vårgårda
 
 Kvalitet och miljö  
 
 Pär    
Pär Joelsson
VD
par.joelsson@colly.se
tel: 070-396 95 57
Kista