Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse. Om du fortsätter innebär det att du accepterar att cookies används.

Varukorgen är tom.

Kontakt

 Colly Verkstadstekniks olika funktioner och personer
     
 Försäljning  
 
Per Björn Peter
Per Davidsson
Produktchef Ställrum
per.davidsson@colly.se
tel: 070-667 87 97
Sandared
 
Björn Torslund
Produktchef Mapal
bjorn.torslund@colly.se
tel: 070-536 96 39
Kista 
Peter Lindberg
Säljare, Distrikt Norrland,Gängning 
peter.lindberg@colly.se
tel: 070-254 46 76
Härnösand
Kjell Peter  
Kjell Ahl
Säljare, Key account, Distrikt: Väst
kjell.ahl@colly.se
tel: 070-600 81 73
Skövde

Peter Rödin
Säljare, Key account, Distrikt: Öst
peter.rodin@colly.se
tel:073-064 33 88
Västervik
 
  
 Anders  Nikolaos  Peter
Anders Kock
Säljare, Distrikt: Västra Mellansverige
anders.kock@colly.se
tel: 070-200 32 24
Västerås

Nikolaos Diavatis
Säljare, Distrikt: Östra Mellansverige
nikolaos.diavatis@colly.se
tel: 070-630 35 93
Uppsala
 
Peter Karlsson
Säljare, Distrikt: Väst
peter.karlsson@colly.se
tel: 070-283 50 80
Trollhättan

Mikael  
Mikael Malmborg
Säljare, Distrikt Syd
mikael.malmborg@colly.se
tel: 073-271 76 64
Ängelholm
 
Conny Erixon
Försäljningschef och VD
conny.erixon@colly.se
tel: 070-254 04 00
Kista/Vårgårda
 
 
 Kundservice  
 
 Tina  Florian  Annika
Tina Andersson
Kundservice
tina.andersson@colly.se
tel: 08-703 01 11
Kista

Florian Augustin
Kundservice
florian.augustin@colly.se
tel: 08-703 01 09
Kista

Annika Björkbom
Kundservice
annika.bjorkbom@colly.se
tel: 08-703 01 39
Kista

Bo Geir Mia
Bo Pettersson
Innetekniker
bo.pettersson@colly.se
tel: 08-703 01 03
Kista
 
Geir Jensen
Innetekniker
geir.jensen@colly.se
tel: 08-703 01 16
Kista
Mia Bojs
Marknadskoordinator
mia.bojs@colly.se
tel: 08-703 01 10
Kista
Eleonor    
Eleonor Andersson
Kontorschef
eleonor.andersson@colly.se
tel: 08-703 01 47
Kista

 
 
 Applikationstekniker  
 
 Kent  Håkan  
Kent Alpsten
Fälttekniker
kent.alpsten@colly.se
tel: 070-255 78 92
Mariestad

Håkan Oldin
Fälttekniker och prouktchef Mitsubishi
hakan.oldin@colly.se
tel: 072-543 50 66
Skara
 
 Slipservice  
 
 Patrick Daniel  Zheer
Patrick Soodla
Platschef
patrick.soodla@colly.se
tel: 070-774 17 93
Huddinge

Daniel Petersson
Produktionstekniker
daniel.petersson@colly.se 
tel: 076-133 54 75
Huddinge
Zheer Nadham
Operatör
zheer.nadham@colly.se 
tel: 08-703 01 00
Huddinge
 Emma  Omar  Robert
Emma Birgersson
Operatör
emma.birgersson@colly.se
tel: 08-703 01 00
Huddinge
 
Omar Alashiri
Operatör
omar.ashiri@colly.se
tel: 08-703 01 00
Huddinge
Robert Lindström
Administration och teknik
robert.lindstom@colly.se
tel: 072-237 57 01
Huddinge
 Teknik och Projektgrupp - ToP-team  
 
 Kent Björn  Håkan
Kent Alpsten
Tekniker, projektledare
kent.alpsten@colly.se
tel: 070-255 78 92
Mariestad
Björn Thorslund
Produktchef Mapal
bjorn.thorslund@colly.se
tel: 070-536 96 39
Kista
Håkan Oldin
Produkchef Mitsubishi 
hakan.oldin@colly.se
tel: 072-543 50 66
Skara
 
 Ledning,  kvalitet och miljö  
 
Conny Eleonor 
Conny Erixon
Verställande direktör
conny.erixon@colly.se
tel: 070-254 04 00
Kista / Vårgårda
Eleonor Andersson
Kontorschef/Ekonomiansvarig 
eleonor.andersson@colly.se
tel: 08 -703 01 47
Kista 
 
 Pär Jenny  
Pär Joelsson
Resurs (vd)
par.joelsson@colly.se
tel: 070-396 95 57
Kista
Jenny Johansson (föräldraledig)

jenny.johansson@colly.se

Kista