Vi använder cookies för att ge dig bästa möjliga kundupplevelse. Om du fortsätter innebär det att du accepterar att cookies används.

Varukorgen är tom.

Kontakt

 Colly Verkstadstekniks olika funktioner och personer
     
 Försäljning  
 
Per Björn Peter
Per Davidsson
Produktchef Ställrum
per.davidsson@colly.se
tel: 070-667 87 97
Sandared
 
Björn Torslund
Produktchef Mapal
bjorn.torslund@colly.se
tel: 070-536 96 39
Kista 
Peter Lindberg
Säljare, Distrikt Norrland,Gängning 
peter.lindberg@colly.se
tel: 070-254 46 76
Härnösand
Kjell Peter Alexander
Kjell Ahl
Säljare, Key account, Distrikt: Väst
kjell.ahl@colly.se
tel: 070-600 81 73
Skövde

Peter Rödin
Säljare, Key account, Distrikt: Öst
peter.rodin@colly.se
tel:073-064 33 88
Västervik
 
 Alexander Rydin
 Säljare, Key account Distrikt Mälardal
 alexander.rydin@colly.se
 tel: 073-066 42 18
 Arboga
 Anders  Anton  Peter
Anders Kock
Säljare, Distrikt: Västra Mellansverige
anders.kock@colly.se
tel: 070-200 32 24
Västerås

Anton Oxenlöv
Säljare, Distrikt: Syd
anton.oxenlov@colly.se
tel: 073-042 03 43
Hillerstorp
 
Peter Karlsson
Säljare, Distrikt: Väst
peter.karlsson@colly.se
tel: 070-283 50 80
Trollhättan

Conny    
Conny Erixon
Försäljningschef och VD
conny.erixon@colly.se
tel: 070-254 04 00
Kista/ Vårgårda
 
 
 
 
 
 
 Kundservice  
 
 Tina  Bo  Geir
Tina Andersson
Kundservice
tina.andersson@colly.se
tel: 08-703 01 11
Kista

Bo Pettersson
Innetekniker
bo.pettersson@colly.se
tel: 08-703 01 03
Kista

Geir Jensen
Innetekniker
geir.jensen@colly.se
tel: 08-703 01 16
Kista

Mia Eleonor  
Mia Bojs
Marknadskoordinator/Kundservice
mia.bojs@colly.se
tel: 08-703 01 10
Kista 
Eleonor Andersson
Kontorschef/ Ekonomiansvarig
eleonor.andersson@colly.se
tel: 08-703 01 47
Kista
 
     
 
 
 
 Applikationstekniker  
 
 Kent  Håkan  
Kent Alpsten
Fälttekniker
kent.alpsten@colly.se
tel: 070-255 78 92
Mariestad

Håkan Oldin
Fälttekniker och prouktchef Mitsubishi
hakan.oldin@colly.se
tel: 072-543 50 66
Skara
 
 Slipservice  
 
 Patrick Robert  
Patrick Soodla
Platschef
patrick.soodla@colly.se
tel: 070-774 17 93
Huddinge

Robert Lindström
Administration och teknik
robert.lindström@colly.se 
tel: 072-237 57 01
Huddinge


 
 Emma  Omar  Robert
Emma Birgersson
Operatör
emma.birgersson@colly.se
tel: 08-703 01 00
Huddinge
 
Omar Alashiri
Operatör
omar.ashiri@colly.se
tel: 08-703 01 00
Huddinge
Zheer Nadham
Operatör
zheer.nadham@colly.se
tel: 08-703 01 00
Huddinge
 Teknik och Projektgrupp - ToP-team  
 
 Kent Björn  Håkan
Kent Alpsten
Tekniker, projektledare
kent.alpsten@colly.se
tel: 070-255 78 92
Mariestad
Björn Torslund
Produktchef Mapal
bjorn.torslund@colly.se
tel: 070-536 96 39
Kista
Håkan Oldin
Produkchef Mitsubishi 
hakan.oldin@colly.se
tel: 072-543 50 66
Skara
 
 Ledning,  kvalitet och miljö  
 
Conny Eleonor 
Conny Erixon
Verställande direktör
conny.erixon@colly.se
tel: 070-254 04 00
Kista / Vårgårda
Eleonor Andersson
Kontorschef/Ekonomiansvarig 
eleonor.andersson@colly.se
tel: 08 -703 01 47
Kista