Kontakt

NY ordermail: order@vt.colly.se  Förfrågningar och andra frågor till: info@vt.colly.se    

Telefon: 08-703 01 00 (växel)
Vid knappval välj 3 Verkstadsteknik

Öppettider
Måndag–torsdag: 08.00–16:30
Fredag: 08.00 – 16:00
Lunchstängt 12:00–13:00

Colly Slipservice har stängt för julledigt från 27/12-2023 till 7/1-2024.

Hitta hit

 Colly Verkstadstekniks olika funktioner och personer

 Försäljning  

Anders Kock
Försäljningschef, Säljare, Mellansverige
anders.kock@colly.se
tel: 070-200 32 24
Västerås
Björn Torslund
Produktchef Mapal
bjorn.torslund@colly.se
tel: 070-536 96 39
Kista 
Peter Lindberg
Säljare, Norrland 
peter.lindberg@colly.se
tel: 070-254 46 76
Härnösand
Kjell Ahl
Säljare, Key account, Distrikt: Väst
kjell.ahl@colly.se
tel: 070-600 81 73
Skövde

Peter Rödin
Säljare, Key account, Distrikt: Öst
peter.rodin@colly.se
tel:073-064 33 88
Västervik
Alexander Rydin
 Säljare, Key account, Distrikt: Mälardal
alexander.rydin@colly.se
 tel: 073-066 42 18
 Arboga
Geir Jensen
Produktchef hållande, sälj Mälardalen (Ö)
geir.jensen@colly.se
tel: 073-447 80 20
Kista
Vakant
Säljare, Distrikt: Väst

  Kundservice  

Tina Andersson
Kundservice
tina.andersson@colly.se
tel: 08-703 01 11
Bredbyn/Kista
Bo Pettersson
Innetekniker
bo.pettersson@colly.se
tel: 08-703 01 03
Kista
Jablan Dimitrijevic
Innetekniker
jablan.dimitrijevic@colly.se
tel: 08-703 01 39
Kista
Mia Bojs
Marknadskoordinator/Kundservice
mia.bojs@colly.se
tel: 08-703 01 10
Kista 
Oscar Aronsson
E-handelskoordinator
oscar.aronsson@colly.se
tel: 08-703 01 09
Kista
Eleonor Andersson
Kontorschef/Ekonomiansvarig
eleonor.andersson@colly.se
tel: 08-703 01 47
Kista
Johanna Nordin
Kundservice
johanna.nordin@colly.se
tel: 08-703 01 49
Kista 

  Applikationstekniker

Kent Alpsten
Fälttekniker
kent.alpsten@colly.se
tel: 070-255 78 92
Mariestad
Håkan Oldin
Fälttekniker/produktchef Mitsubishi & gängning
hakan.oldin@colly.se
tel: 072-543 50 66
Skara

  Slipservice

Patrick Soodla
Platschef
patrick.soodla@colly.se
tel: 070-774 17 93
Huddinge
Robert Lindström
Administration och teknik
robert.lindström@colly.se
tel: 072-237 57 01
Huddinge
Emma Birgersson
Operatör
emma.birgersson@colly.se
tel: 08-703 01 00
Huddinge
Ali Sunger
Operatör
ali.sunger@colly.se
tel: 08-703 01 00
Huddinge
Omar Alashiri
Operatör
omar.ashiri@colly.se
tel: 08-703 01 00
Huddinge
Zheer Nadham
Operatör
zheer.nadham@colly.se
tel: 08-703 01 00
Huddinge

  Teknik och Projektgrupp – ToP-team

Kent Alpsten
Tekniker, projektledare
kent.alpsten@colly.se
tel: 070-255 78 92
Mariestad
Björn Torslund
Produktchef Mapal
bjorn.torslund@colly.se
tel: 070-536 96 39
Kista 
Håkan Oldin
Fälttekniker/produktchef Mitsubishi & gängning
hakan.oldin@colly.se
tel: 072-543 50 66
Skara

  Ledning, kvalitet och miljö

Conny Erixon
Verkställande direktör
conny.erixon@colly.se
tel: 070-254 04 00
Kista / Vårgårda
Eleonor Andersson
Kontorschef/Ekonomiansvarig
eleonor.andersson@colly.se
tel: 08-703 01 47
Kista

Hittar du inte vad du söker?

Kundservice är öppen mån-tors: 08–16:30 och fre: 08–16 (lunchstängt 12–13)
kontakt

© Colly Verkstadsteknik 2023

Startsida Checkout